Drzwi

Drzwi są tą częścią wyposażenia, której nie może zabraknąć w żadnym domu, mieszkaniu czy biurze; są wizytówką, gdyż to na nie natykamy się w pierwszej kolejności. Nawet jeżeli chcemy ograniczyć ilość pomieszczeń i sprawić, by wnętrze było bardziej przestronne, nie możemy wyeliminować drzwi zupełnie.  U nas mogą Państwo zakupić drzwi wymarzone do swojego domu, a wybór z pewnością nie będzie łatwy. W naszej ofercie znajdują sie bowiem modele drzwi kilkunastu renomowanych producentów. Znaleźć można pośród nich drzwi firmy Porta, Gerda czy Interdoor.

Oferujemy drzwi:

  •          wejściowe,
  •          zewnętrzne
  •          wewnętrzne

Każdy z proponowanych przez nas modeli wyróżnia sie idealnym wręcz wykonaniem. Nasze produkty spełniają także  wymogi estetyczne wszystkich osób, które kochają prostotę i klasykę, ale także tych, którzy swoje wnętrze urządzają w nowoczesnym designie. Oferujemy niezwykle bogaty wybór materiałów, z których zostały wykonane drzwi, oraz bardzo rozbudowaną paletę kolorystyczną, a także mnogość wzornictwa, wypełnień, czy okuć.

Dzięki naszemu profesjonalnemu pomiarowi i montażowi, wszystkie drzwi w Twoim domu będą prezentowały się elegancko. Co więcej, z pewnością idealnie wkomponują się w każdy styl architektoniczny oraz klimat wnętrze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, która obejmuje nie tylko montaż drzwi, ale także okien, bram, klamek i wszelkich dodatków, które sprawia, że Twoja inwestycja (niezależnie od jej rozmiarów), będzie prezentowała się w sposób nadzwyczajny. 

Katalogi do pobrania:

PORTA


POL-SKONE


CAL 


VERTE


Domoferm

  • Katalog produktów (drzwi z podstawowej gamy (TYP LF) posiadamy na magazynie od ręki)

GERDA


WIKĘD


DERPAL


HORMANN

Copyright © TECHNOBUD