Klamki

O finalnym wyglądzie i prezentacji naszego mieszkania lub inwestycji świadczą zazwyczaj elementy wykończenia. Odpowiednie drzwi i okna nadają pożądanego charakteru (surowości, prostoty, bądź przytulności i ciepła) oraz  klasy każdemu wnętrzu. Czasami jednak bardzo duży wpływ mają jeszcze drobniejsze elementy, tj. klamki. Przede wszystkim należy pamiętać, aby wybierać je w taki sposób, by do siebie pasowały i były w podobnym stylu.  Powinny także kolorystycznie i fakturowo pasować do naszego wnętrze oraz panującego w nim stylu.

W naszej ofercie znajda Państwo klamki różnego typu, pochodzące od najlepszych producentów; Infinity Line, 2M System, Tupai/Enger czy też VDS. Wszystkie wyróżniają się perfekcją wykonania i świetnym wyglądem. Klamki wykonane są w ciekawym, designerskim stylu, niektóre kusza prostotą, inne finezyjnością.

Oferujemy klamki zewnętrzne i wewnętrzne, a także wszelkie potrzebne do nich akcesoria. Dzięki naszemu profesjonalnemu pomiarowi i montażowi, z pewnością każda z klamek będzie prezentowała się fantastycznie i dobrze służyła przez wiele lat, będąc jednocześnie jednym z najważniejszych elementów wystroju  Państwa wnętrze. Polecamy dokładne przejrzenie oferty i wybranie modelu idealnego, a my zajmiemy sie już resztą! 

Katalogi do pobrania:

TUPAI


VDS


INFINITY LINE


2M SYSTEM

Copyright © TECHNOBUD